Centrum Adaptacyjny "Bilingwo"
Kompleksowe zajęcia rozwojowe i korekcyjne dla dzieci i młodzieży w wieku 3-16 lat
Pomagamy dzieciom dwujęzycznym rozwijać mowę, rozwijać umiejętności komunikacyjne i społeczne, a także pomagać im przystosować się do polskiego środowiska, życia, języka i kultury. Nasi logopedzi, nauczyciele i psycholodzy będą mogli zainteresować dziecko, uczyć i zawsze wspierać dzieci, młodzież i ich rodziny.
Zajęcia korekcyjne
logopedyczne, psychologiczne, dla dzieci z ADHD i zaburzeniami mowy
Zajęcia rozwojowe
dla przedszkolaków i uczniów szkoły
Szkolenia
dla dzieci i młodzieży
Konsultacje i zajęcia z logopedą
Konsultacja logopedyczna
Konsultacje logopedyczne przeznaczone są dla rodziców i polegają na wyjaśnieniu istoty zaburzenia, jakie ma dziecko. Podczas konsultacji logopedycznych przekazuję również instrukcję, jak należy prowadzić terapie z dzieckiem w domu, a także materiały potrzebne do wykonywania samodzielnych ćwiczeń w domu.
Korekta wymowy
Na zajęczach pracujemy z problematycznym głoskiem. Zajmujemy się inscenizacją, automatyzacją i różnicowaniem dźwięków. Dzięki temu mowa dziecka staje się wyraźniejsza i bardziej poprawna.
Zajęcia grupowe logopedyczne
Grupowe zajęcia z rozwoju mowy mają na celu poprawienie i rozwój leksykalnej i gramatycznej strony mowy. Uczą poprawnego i pełnego wyrażania myśli, budowania dialogów, komponowania historij.
Konsultacje i zajęcia z psychologiem
Konsultacja psychologa
Na konsultacji psycholog zdiagnozuje stan dziecka pod kątem dojrzałości emocjonalnej, stanów wewnętrznych, stresu itp. Określ, czego potrzebuje dziecko, odpowiedz na pytania i określ rodzaj potrzebnej aktywności lub terapii.
Terapia psychologiczna
Dla rodziców, par małżeńskich, młodzieży o funkcjonowaniu rodziny, relacjach rodzic-dziecko, lękach, fobie, napadach paniki, poczuciu niepewności, adaptacji społecznej w Polsce itp.
Wspieranie asertywności
(terapia sztuką)
Terapia zabawą, terapia piaskiem, ukierunkowana na kształtowanie asertywności: umiejętność dobrego mówienia o sobie, edukacja oszczędności i tolerancji, edukacja szacunku dla innych, umiejętność dostrzegania krytyki, brania udziału w trudnych (nieprzyjemnych rozmowach), nie poddawac się manipulacji.
ABC emocji (lekcji grupowe)
Zabawoterapia, piaskowoterapia, zabawa ukierunkowana na rozumienie i pracę z emocjami własnymi i rozmówcy. Rozwój inteligencji emocjonalnej
Zajęcia z pedagogiem
Polski dla dzieci
Nauka języka polskiego jako obcego dzieciom i młodzieży na różnych poziomach w zabawny sposób.
Przygotowanie do szkoły (w języku polskim lub rosyjskim)
Lekcje przygotowawcze z czytania, pisania, matematyki, logiki, rozwoju myślenia, pamięci.
Angielski dla dzieci
Podstawy jezyka angielskiego. Nauka jezyka w zabawie.
Zapisz się na lekcję
Przed zarejestrowaniem dziecka na lekcję możesz osobiście skonsultować się ze specjalistą. Zostaw swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się z Tobą.
Nasi nauczyciele
  • Mariia Kotok
    Prezes Zarządu, Logopeda
  • Juliia Vasylieva
    psycholog
  • Valeria Nikolenko
    nauczyciel polskiego, rosyjskiego
Jak dojechać i skontaktować się z nami
Kontakty
Telefon: +48 791 088 630
e-mail: fafelice.dir@gmail.com
Adres
Poznan, 61-503,
Chlapowskiego 15/19
Jak dojechać
Zespół Szkół nr 5
Все права защищены польским законодательством
Made on
Tilda